Get Adobe Flash player

Ми працюємо

Акція

Почни новий навчальний

рік у чистій квартирі,

при замовленні

генерального прибирання

до 1 грудня знижка 10 %

Акція

У новий навчальний рік

по чистому килиму,

при замовленні

хімчистки до 1 грудня

- 10% знижка

Прибирання після ремонту та будівництва

Чи варто заощаджувати на прибиранні приміщень, витративши на ремонт величезні гроші?

Довірте цю роботу професіоналам! Компанія «Чисто-Чисто» ретельно та в мінімальні строки наведе лад у Вашій квартирі чи офісі після ремонту. Ви зможете в‘їхати в чисте приміщення, в якому нічого не буде нагадувати про ремонт, окрім чистих оновлених кімнат.

Ми пропонуємо Вам комплексне прибирання будь-якого приміщення з необхідною хімчисткою та додатковими послугами, які ви захочете замовити. Вартість договору на прибирання буде залежати від площі приміщення та складності робіт.

Прибирання приміщення після ремонту, як правило, включає в себе ретельне видалення будівельного сміття, професійну боротьбу з різного роду будівельною пилюкою, миття вікон, видалення клею, цементу, фарби. З усіма цими завданнями клінінгова компанія «Чисто-Чисто» впорається швидко та ефективно.

Якщо Ви проводили ремонт в офісі, то рекомендується не забувати про спеціальну хімчистку килимів, крісел, диванів та інших м‘яких меблів та професійне миття підлоги із застосуванням особливих миючих засобів і справжньої клінігової спецтехніки.

Прибирання після будівництва або прибирання після ремонту, виконані клінінговою компанією «Чисто-Чисто» , звичайно, будуть коштувати Вам дещо дорожче. Але Ви повинні взяти до уваги, що за заплачені гроші ви отримаєте дуже якісні послуги. Прибирання приміщення після ремонту буде проведене значно краще і в декілька разів швидше, якщо його будуть проводити професіонали своєї справи – співробітники компанії «Чисто-Чисто».

Крім того, не можна забувати і про здоров‘я. Не секрет, що будівельна пилюка дуже шкідлива для Ваших легень, так само як і шкідливі багато видів фарб, лаків, що використовуються для будівництва та ремонту. Молекули шкідливих речовин ще довго літатимуть у повітрі та осідатимуть на меблі та підлогу, подразнюючи шкіру та дихальні шляхи. Вихід є професійне очищення та іонізація повітря. Погодьтесь, навряд чи хтось буде купувати спеціальні засоби захисту лише для одного ремонту, а у клінінгової компанії таке обладнання є, оскільки вона постійно займається подібного роду роботами. Так що якщо прибиранням займаються фахівці, то Ви зможете зберегти найдорожче, що є у кожної людини – своє здоров‘я.

Пам‘ятайте, ПРИБИРАННЯ – ЦЕ СПРАВА ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ!