Get Adobe Flash player

Ми працюємо

Акція

Почни новий навчальний

рік у чистій квартирі,

при замовленні

генерального прибирання

до 1 грудня знижка 10 %

Акція

У новий навчальний рік

по чистому килиму,

при замовленні

хімчистки до 1 грудня

- 10% знижка

Прибирання офісів

Чистота в офісі не лише запорука здоров‘я, але й ефективного виробництва, особливо коли йдеться про чистоту в офісі. Як свідчить практика, краще всього з наведенням порядку в офісних приміщеннях може впоратися клінінгова компанія «Чисто-Чисто».

Так, звичайно, в кожній установі обов‘язково передбачена одна або кілька прибиральниць. Однак, літня тітонька з дзеленькаючим відром і ганчіркою сумнівного вигляду – це не те що вчорашній, а позавчорашній день. Природно, в кожній компанії потрібна людина, яка буде проводити щоденне вологе прибирання, однак прибирання офісу – це не лише витирання підлоги і меблів від пилу, але й більш ґрунтовна та трудомістка робота. Як відомо, речі, за якими правильно доглядають, служать набагато довше. Це перш за все стосується меблів та підлогового покриття.

Професійне прибирання офісу включає в себе не лише чищення підлогового покриття будь-якого типу за допомогою спеціальних протиалергенних миючих засобів та техніки, а й також чищення корпусних та м‘яких меблів, кахельного покриття, дзеркальних, вітражних і скляних поверхонь, миття вікон, сантехніки.

Ще один дуже важливий момент - чисте повітря в приміщенні. Досягти цього навіть генеральним прибиранням неможливо! Тому персонал нашої компанії оснащений спеціальним обладненням для професійного очищення повітря протягом прибирання.

Особливо варто скористатися послугою прибирання офісу, запросивши для цього професіоналів клінінгової компанії «Чисто-Чисто», після корпоративної вечірки, яка відбувалася в приміщенні офісу. Жодна штатна прибиральниця не зможе довести до ідеального стану місце, де пили, їли, курили та танцювали десятки співробітників. Лише професіонали зможуть знищити за якихось дві-три години всі ознаки заходу, що відбувався, і ви, повернувшись на робоче місце, навіть засумніваєтесь, а чи був він взагалі?