Get Adobe Flash player

Ми працюємо

Акція

Почни новий навчальний

рік у чистій квартирі,

при замовленні

генерального прибирання

до 1 грудня знижка 10 %

Акція

У новий навчальний рік

по чистому килиму,

при замовленні

хімчистки до 1 грудня

- 10% знижка

Комплексне прибирання квартир та котеджів

Прибирання квартири включає в себе такі види робіт:

-прибирання кухні (миття ззовні шаф, плити, холодильника, мікрохвильової печі та іншої побутової техніки, миття та натирання хромованих поверхонь, миття підлоги);

-прибирання ванних, душових та туалетних кімнат (миття кахлю, дезінфекція унітазів, ванн, раковин, а також душових кабін. Миття та полірування сантехніки, дзеркал, видалення іржі та водного каменю. Протирання тумбочок, шафок та полиць (ззовні));

-прибирання кімнат, холів і коридорів (протирання меблів, побутової апаратури; м‘які меблі та килими пилососять);

-вологе прибирання підлоги;

-полірування паркетної підлоги

У послугу прибирання квартири не входить миття вікон. Миття вікон у Вашій квартирі проводиться разом із прибиранням, але оцінюється окремо.

Також у прибирання квартири не входить хімчистка килимів, ковролінів та м‘яких меблів. Хімчистка у Вашій квартирі виконується разом із прибиранням, але оцінюється окремо.

Прибирання котеджу – це комплексний захід, під час проведення якого необхідно виконати низку робіт, які вимагають знань, досвіду, професійно підібраних миючих засобів та підготовленого персоналу. Дуже важливо, прибираючи котедж, акуратно та грамотно прибрати складні технічні вузли, такі як бойлерні, котельні тощо. Ми використовуємо методики та миючі засоби, що дозволяють якісно прибрати будинок, не зіпсувавши інтер‘єр та елементи оздоблення приміщень різного призначення.Наша компанія виконує прибирання котеджів, як після ремонту і будівництва, так і житлових з меблями.

Компанія «Чисто-чисто» готова взяти на себе прибирання Вашого будинку, котеджу чи особняка будь-якої складності і будь-якого інтер‘єрно-дизайнерського оформлення.

Ви можете укласти з нами контракт на постійне прибирання Вашого будинку на будь-який термін (скажімо раз чи 2 на тиждень протягом року) або це може бути одноразова послуга.

Наша мета – зробити Вашу домівку чистою та затишною.