Get Adobe Flash player

Ми працюємо

Акція

Почни новий навчальний

рік у чистій квартирі,

при замовленні

генерального прибирання

до 1 грудня знижка 10 %

Акція

У новий навчальний рік

по чистому килиму,

при замовленні

хімчистки до 1 грудня

- 10% знижка

Чищення меблів

Догляд за поверхнями з натуральної шкіри вимагає професійного підходу, особливо коли йдеться про чищення шкіряних меблів. Неправильний догляд може зіпсувати зовнішній вигляд дорогої речі і швидко довести її до жалюгідного стану.

Щоб ваші шкіряні меблі служили вам тривалий час і виглядали, як нові, варто час від часу користуватися такою послугою нашої клінінгової компанії
як хімчистка шкіряних меблів. Цей процес вимагає спеціальних навичок, чистячих засобів і необхідного обладнання, які є лише у професіоналів. При цьому шкіряні меблі нікуди не треба вести. Спеціалісти приїдуть до Вас додому і все зроблять на місці. Вони візьмуть до уваги тип шкіри, з якої були вироблені Ваші меблі і підберуть відповідну програму чищення саме для них.

Хімчистка шкіряних меблів включає в себе видалення різних плям з їх поверхні, а також надання їм блиску та м‘якості. Для цього використовуються спеціальні речовини (розчини, шампуні та пасти), які проводять глибоке чищення шкіри, а також воскове покриття, яким меблі обробляють після хімічної обробки. Таке чищення дозволяє зберегти еластичність та м‘якість матеріалу, а також повернити їх меблям, якщо вони були втрачені в процесі експлуатації.

Пропоновані нами послуги включають в себе такі роботи:

- хімчистка диванів (м‘яких та шкіряних);
- хімчистка крісел (м‘яких та шкіряних);
- хімчистка стільців.