Get Adobe Flash player

Ми працюємо

Акція

Почни новий навчальний

рік у чистій квартирі,

при замовленні

генерального прибирання

до 1 грудня знижка 10 %

Акція

У новий навчальний рік

по чистому килиму,

при замовленні

хімчистки до 1 грудня

- 10% знижка

Чищення ковроліну

Ковролін – це гарний вид підлогового покриття, але на жаль не належить до практичного покриття, оскільки його фіксування до підлоги не дає можливість у випадку його забруднення зняти його і віднести у хімчистку. А забруднення часто бувають такими, що впоратися з ними самому абсолютно неможливо. Та й взагалі, самостійно чистити ковролін – не рекомендується!

На щастя, існує компанія «Чисто-чисто» для якої чищення  ковроліну  - це повсякденна робота, яку вона виконує на найвищому рівні. Послуга «хімчистка ковроліну» надається на дому. В залежності від типу ковроліну, виду забруднення спеціалісти підберуть технологію чищення.

Існують 3 способи хімчистки ковроліну: напівсуха, волога та інтенсивна. Під час першого на ковролін наносять спеціальну піну, а потім видаляють її за допомогою спеціальної машини. Волога хімчистка ковроліну відбувається за участю дискової машини, яка інтенсивним механічним способом діє на ковролін, очищуючи його. Під час інтенсивного чищення використовується та сама машина, але з індивідуальним підходом до кожного виду плям. Під час будь-якого способу хімчистки спеціальна апаратура вибиває та одночасно всмоктує найдрібніші частинки, які залишаються після обробки навіть найпотужнішим пилососом.